servisní technik/čka IT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNISMINI - služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - servisní technik/čka it.

Místo výkonu práce: Bělčická 2922/22, Praha 4. Kontakt: Markéta Turková, e.mail: kontakt. AJ, řidičský průkaz sk. B. Požadavky : - orientace na poli IT v oblasti HW a SW, znalost vývoje IT systémů, HW serverů, administrace desktop. OS (Win Vista, Win7, Win10), administrace server.OS Windows (2003, 2008, 2012), pokročilá znalost HW PC/NTB, konfigurace a administrace aktivních prvků komunikativní znalost angičtiny řidičský průkaz skupiny B Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní poj., sportovní a kulturní vyžití.

Společnost

UNISMINI - služby, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bělčická 2922, 141 00 Praha 41 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNISMINI - služby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNISMINI - služby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému