Mechanik MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLMA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro) - mechanik mar.

Pož.: vzdělání v oboru elektro-slaboproud, praxe v oboru min. 2 roky, vítána praxe ve větší firmě, znalost vyhl. 50, požadujeme schopného, spolehlivého, flexibilního člověka. Nabízíme uplatnění ve významné společnosti, 5 týdnů dovolené, důch. připojištění, výhodná strava, po zapracování slušné finanční ohodnocení + další benefity. Nástup možný ihned. Prac. poměr prodlužujeme dle ZP, pak na neurčito. Místo výkonu práce: Pavelkova č.p. 597/18, Holice, 779 00 Olomouc. První kontakt možný POUZE mailem. Životopisy zasílejte na výše uvedený email!

Společnost

OLMA, a.s.

Lokalita pracoviště

Pavelkova 597, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLMA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLMA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému