ZEDNÍK/-CE - PRACOVNÍK/-CE POMOCNÝCH STAVEBNÍCH PRACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SERVIS 4U s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov - zedník/-ce - pracovník/-ce pomocných stavebních prací.

ZEDNÍK/-CE - pracoviště celá ČR (dle zakázek). V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: kontakt Osobní setkání či dotazy po předchozí telefonické domluvě na tel.: kontaktp. Pikulskyy. Požadujeme min. základní vzdělání, podmínkou praxe. Nabízíme PP na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Zajištění dopravy z Jičína na příslušné pracoviště/staveniště.

Společnost

SERVIS 4U s.r.o.

Lokalita pracoviště

Valdštejnovo náměstí 76, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SERVIS 4U s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SERVIS 4U s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému