OPERÁTOR/-KA - LISAŘ/-KA PLASTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BESTJOB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - operátor/-ka - lisař/-ka plastů.

OPERÁTOR/-KA - LISAŘ/-KA PLASTŮ - pracoviště Kbelnice. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt. S případnými dotazy volejte v době od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: kontaktp. Šandor. Požadujeme: ZŠ, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost. Nabízíme pracovní poměr nejprve na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup ihned, mzda od 11800,-Kč, svoz do/ze zaměstnání zajištěn - zdarma, možnost příspěvek na ubytování, v případě bezproblémové docházky do zaměstnání - docházkový bonus. Pracovní doba - 3směnný režim - ranní 7:00 - 15:00 hod; odpolení 15:00 - 23:00 hod; noční 23:00 - 7:00 hod. Vhodné i pro absolventy.

Společnost

BESTJOB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kbelnice, Kbelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BESTJOB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BESTJOB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému