copywriter (tvorba textů ve ŠJ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NEW WAVE CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro zpracování textů, písaři - copywriter (tvorba textů ve šj).

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis. Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ, a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary Pracovní náplň - psaní a tvorba textů ke zboží ve španělském jazyce - vyplňování požadovaných tabulek, komunikace se zahraničními partnery Požadujeme - vysokou úroveň psaného projevu ve španělském jazyce - komunikační schopnosti, zodpovědnost, plnění zadaných úkolů do konce - vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky Osobnostní předpoklady: - komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, zodpovědnost - schopnost a ochota učit se novým věcem - uživatelská znalost Windows, MS Office, - dobrý zdravotní stav Nabízíme - zajímavou a samostatnou práci na HPP v kolektivu stabilní společnosti - odměny po zapracování Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: kontakt. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.

Společnost

NEW WAVE CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Závodu míru 974, 360 17 Karlovy Vary 17, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NEW WAVE CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NEW WAVE CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému