servisní technik vozů Škoda

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTA TÁBOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v dopravě a přepravě - servisní technik vozů škoda.

příjem a výdej vozidel klientům, jednání se zákazníky, konzultace rozsahu oprav, poradenská činnost, komunikace se servisem a skladem ND, administrativa spojená s fakturací oprav, kalkulace nákladů servisních prohlídek a oprav, komunikace s výrobním závodem, požadavky - znalosti : aktivní reprezentativní klientský přístup, dobré komunikační dovednosti, vstřícnost, empatie a loajalita podmínkou, spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce, znalost konstrukce i problematiky vozidel, ND, příslušenství, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, min. SŠ vzdělání nejlépe technického směru, předchozí zkušenosti v oblasti servisu vozidel výhodou, znalost německého nebo anglického jazyka výhodou, trestní bezúhonnost, nástup možný ihned, prac.doba Po-Pá 7:00-15:30 h., mzda + 3000 + výkonostní prémie

Společnost

AUTA TÁBOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Měšická 3083, 390 02 Tábor 2 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTA TÁBOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTA TÁBOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému