profese - technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ACRE, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) - profese - technik.

Místo výkonu práce: Střížkovská 2426, 180 00 Praha 8, Bašť Kontaktní osoba pro první kontakt: Josef Vokál Upřesňující informace: Stavebně zahradnická společnost přijme technika na HPP. Požadujeme aktivní řidičský průkaz sk. B, práce na PC, dobrý zdravotní stav - práce ve výškách. Mimopražským nabízíme možnost ubytování zdarma. Nástup IHNED. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kontakt

Společnost

ACRE, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střížkovská 2426, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ACRE, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ACRE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému