Technik přípravy a řízení staveb pro divizi VVN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech - technik přípravy a řízení staveb pro divizi vvn.

Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici: Technik přípravy a řízení staveb pro divizi VVN Náplň práce: - plánování a administrativní příprava zakázky - zpracování výrobní kalkulace - specifikace materiálu - kontrola kvality prováděných prací - výběr subdodávek - komunikace se zákazníkem - příprava podkladů ke stavebnímu řízení a kolaudaci - ekonomické řízení zakázky Požadujeme: - VŠ, SŠ elektrotechnická - zaměření silnoproud, případně SŠ stavební - min. praxe 5 let - práce s PC - Excel, Word, Outlook, MicroStation nebo AutoCad (výhodou) - znalost AJ, NJ výhodou - řidičský průkaz sk. B - samostatnost, aktivní přístup, chuť se dále vzdělávat - časová flexibilita Nabízíme: - pět týdnů dovolené - profesní růst - příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvek zaměstnavatele na klíšťovou encefalitidu Pracoviště: Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00, Plzeň Mzdové rozpětí: 25.000,- až 37.000,- (dle zkušeností) Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: kontakt

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň 23 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému