Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDRIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba pro první kontakt: pan Lukář Rieger - e-mail: kontakt Upřesňující informace: Přijmeme pracovníky na úklid domácností v Praze - jedná se zejména o dopolední úklid v čase cca. 9 - 13 hod., event. i v odpoledních hodinách. Vše je na vzájemné dohodě podle Vaší aktuální situace. (Nehledáme však nikoho na večerní úklidy). Zaměstnanci formou DPP, v případě vzájemné spokojenosti možno i formou hlavního či polovičního úvazku. Hledáme někoho s vysokým smyslem pro pořádek a pro detail.

Společnost

EDRIA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ortenovo náměstí 1310, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDRIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDRIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému