Asistent ředitele

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STABIL ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent ředitele.

Hledáme flexibilního člověka se znalostí polského jazyka! Preferujete různorodou činnost před stereotypní kancelářskou prací? Chcete se stále učit něco nového? Pojďte s námi budovat svoji obchodní kariéru! Pracovní náplň asistenta ředitele: - tvorba strategických prodejních plánů a jejich plnění - reprezentování společnosti na jednáních - uzavírá významné smlouvy - mapování trhu a sledování konkurence - zodpovídá za vyřizování reklamací Co našemu asistentovi nabízíme: - fixní plat 15 000 Kč + bonusová složku odvislá od úspěšných jednání - mobilní telefon s firemním tarifem - firemní automobil - možnost osobního a profesního růstu - možnost zaškolení, prostor k sebezdokonalování Co od asistenta očekáváme: - perfektní znalost mluveného i písemného polského a českého jazyka - organizační a analytické schopnosti - Příjemné a reprezentativní vystupování - Ochota cestovat - Zodpovědnost, spolehlivost - iniciativa - samozřejmostí je znalost práce na PC - vynikající komunikační, interpersonální a prezentační dovednosti Kontakt: STABIL ENERGY s.r.o. Lukáš Pešek, Obchodní ředitel Na Lánech 764, Litomyšl 570 01 Email: kontakt Tel: kontakt

Společnost

STABIL ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Lánech 764, 570 01 Litomyšl, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STABIL ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STABIL ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému