Pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A DOMA z. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pracovník v sociálních službách.

určeno pro VŘ 17.5.2016 na KoP Praha 4, od 09.00 hod místo výkonu - Praha 4,Na Strži 1683/40 kontakt - tel. kontakt, e-mail: kontakt A DOMA poskytuje osobní asistenci u seniorů v domácím prostředí v Praze. Pro tuto službu hledáme osobní asistentky. Požadujeme odpovídající vzdělání (kurz Pracovníka v přímé péči, vzdělání v oboru sociální činnosti, pečovatelské služby) podle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, empatii, zdravotní způsobilost.

Společnost

A DOMA z. s.

Lokalita pracoviště

Na strži 1683, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 820 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A DOMA z. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A DOMA z. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému