Junior designer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - junior designer.

Pro stabilní výrobní společnost na Tachovsku, otevíráme kariérní příležitost na pozici: JUNIOR DESIGNER VÁŠ PROFIL: - SŠ/VŠ technického vzdělání - zkušenosti z výrobní společnosti na pozici konstruktéra výhodou - AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou - znalost CATIA V5 - pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem NÁPLŇ PRÁCE: - spolupráce s interními či externími technology a nástrojaři - komunikace s vývojovým oddělením zákazníka, účast na zástavbách dílů a technických schůzkách u zákazníka - tvorba výkresové dokumentace NABÍZÍME: - závodní stravování, stravenky - vzdělávací a jazykové kurzy - příspěvek na penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené, atd. Zájemci splňující požadavky, prosím zašlete životopis na kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husitská 53, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému