operátor laserového pracoviště

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MATEX PM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha průmyslových robotů - operátor laserového pracoviště.

Náplň práce: Kalení a svařování pomocí laserem. Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb). Na vše zaučíme. Požadavky: loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, chuť učit se, technické myšlení, manuální zručnost. Svářečské a VZV kvalifikace vítány. Nabízíme: zajímavá práce s nejnovější technologií, přátelský kolektiv, stravenky, 25 dní dovolené. Podrobnější info o společnosti: kontakt

Společnost

MATEX PM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Libušínská 618, 326 00 Plzeň 26 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha průmyslových robotů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MATEX PM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MATEX PM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému