Mistr montáží NN, VN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice - mistr montáží nn, vn.

Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: kontakt Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici: Mistr montáží NN, VN Pracovní náplň: - Realizace montážních zakázek NN, VN - Plánování a řízení prací pracovníků - Vedení veškerých předepsaných záznamů Požadavky: - min. vyučen v oboru elektro - praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení) - Zodpovědnost - Flexibilitu - Schopnost kolektivní práce, efektivní vedení podřízených - Vyhl. 50/78 Sb. § 6,7 do i nad 1000V Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení od 150,- Kč/hod// dle praxe a výkonu možná dohoda - výkonnostní odměny - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - očkování proti klíšťové encefalitidě Místo výkonu práce: Plzeň a okolí Nástup dle dohody.

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň 23 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému