Samostatný/á obchodník/obchodnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZECH PRECISION FORGE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - samostatný/á obchodník/obchodnice.

Kontakt: Vodičková Jitka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost srbského jazyka slovem i písmem, znalost MS Office (Word, Excel, Power Point) Pracovní doba 7:00 - 15:30 Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Pozice je vhodná i pro absolventy. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok.

Lokalita pracoviště

Tylova 1, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZECH PRECISION FORGE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZECH PRECISION FORGE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému