ELEKTROTECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kühtreiber, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - elektrotechnik.

Náplň práce: - Návrh DPS (analogová i digitální zapojení). - Vytváření technické dokumentace k DPS (výrobní data, osazovací výkresy, kusovníky). - Oživování a testování prototypů. - Technická podpora výroby. Požadavky: - Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (i absolvent nebo student kombinovaného VŠ studia). - Znalost základních měřících metod a postupů v elektrotechnice. - Minimálně pasivní znalost AJ (čtení katalogových listů a dokumentace). - Základní orientace v elektrotechnických součástkách. - Pokročilá znalost technické dokumentace v oboru elektro. - Pokročilá znalost návrhu DPS (analogové i digitální části) - výhodou Altium Designer, případně Eagle, OrCAD. - Výhodou základní znalost simulace analogových a digitálních obvodů v prostředí OrCAD (PSPice). - Výhodou alespoň základní znalost programování embedded systémů (ANSI C). - Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, systematičnost. Nabízíme: - Plat dle zkušeností - Pružná pracovní doba - Příspěvek na dopravu - Smlouva na dobu neurčitou - Bonusy - Nástup dle dohody

Společnost

Kühtreiber, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tyršova 293, 675 22 Stařeč (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kühtreiber, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kühtreiber, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému