technik vinic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vinařství NEOKLAS Šardice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ovocnáři, vinohradníci, chmelaři a ostatní pěstitelé plodů rostoucích na stromech a keřích - technik vinic.

Místo výkonu práce vinice v katastrech: Boršice, Újezdec a Osvětimany. Zkušenosti s vedením kolektivu, znalost práce a problematiky ve vinicích, ŘP sk.B,T, školení na postřiky min. 1 stupně, praxe ve vinicích, samostatnost, časová flexibilita. Organizace práce 5 zaměstnancům během vegetačního klidu a během vegetace. Denní vypracování plánu práce ve vinicích, zpracování podkladů pro mzdy. Kontrola počtu nově vysazených vinic. Kontrola výskytu chorob a škůdců ve vinici a organizace ochrany vinic před chorobami a škůdci. Návrh objednávek nových dílů a veškerých potřeb na zajištění drobného provozu. Návrh objednávek ochranných prac. pomůcek-rukavice, nůžky, respirátory. Znalost, orientace mezi vinohrady, evidence jejich stáří, odrůdy, počty hlaviček, úrodnost. Práce na HPP, vhodná pro důchodce, stravenky, firemní akce a školení, mobil. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Společnost

Vinařství NEOKLAS Šardice a.s.

Lokalita pracoviště

Boršice, Boršice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vinařství NEOKLAS Šardice a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vinařství NEOKLAS Šardice a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému