Technolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PILANA Saw Bodies a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog.

PRACOVIŠTĚ Zborovice - výrobní výkresová dokumentace, technologické postupy, zavádění vícestrojové výroby, návody obsluhy nových strojních zařízení, objektivizace výkonových norem - SŠ nebo VŠ ve strojním oboru, znalost programu Auto CAD podmínkou, praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, ochota učit se novým věcem, flexibilní pracovní doba - výhody: dobré finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kapitálové životní pojištění, zázemí stabilní společnosti, - kontakt osobně v sídle nebo telefonicky v době Po-Pá (7.00-14.00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

PILANA Saw Bodies a.s.

Lokalita pracoviště

Hlavní 51, 768 32 Zborovice (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PILANA Saw Bodies a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PILANA Saw Bodies a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému