Servisní technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EURO VÝTAHY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - servisní technik.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Hájková Monika Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: Vyučení v oboru elektro, praxe v oboru min. 2 roky, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve výškách, řidičský průkaz skupiny B, znalost MS Office, Osvědčení k činnosti revize a zkoušky vyhrazených zdvihovacích zařízení (výhodou) Nabízíme: Firemní vozidlo, telefon, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zaměstnání.

Společnost

EURO VÝTAHY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EURO VÝTAHY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EURO VÝTAHY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému