SERVISNÍ TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost USSPA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - servisní technik.

Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 384, 561 02 Dolní Dobrouč Doba určitá je prodlužována a následuje změna na dobu neurčitou Pracovní náplň: - instalace a servis vířivek a termálních bazénů po celé ČR - opravy komponentů - spolupráce s výrobou, vývojem a obchodním oddělením Požadujeme: - SŠ (ev. VŠ) vzdělání v oboru elektro, praxe výhodou - zkoušku a platné oprávnění dle vyhlášky č.50/78Sb., minimálně §6 - řidičský průkaz skupiny B, C + E výhodou - komunikativnost a reprezentativní vystupování - samostatnost, spolehlivost a důslednost - flexibilitu a vysoké pracovní nasazení Nabízíme: - velice dobré platové podmínky a benefity - zajímavou a pestrou práci v atraktivním oboru - možnost kariérního růstu v závislosti na schopnostech - příjemné pracovní prostředí, zázemí rodinné firmy Nástup možný ihned Životopis posílejte na adresu kontakt

Společnost

USSPA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní Dobrouč 384, 561 02 Dolní Dobrouč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti USSPA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost USSPA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému