Pracovník pro montáže v zahraničí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WATER 4 LIFE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - pracovník pro montáže v zahraničí.

montážní práce v zemích bývalého Sovětského Svazu - elektrikářské práce především na obilních silech, fyzicky náročnější práce, praxe výhodou, práce ve výškách, v prašném prostředí, komunikativní znalost ruského a ukrajinského jazyka výhodou, ochota pobývat 2 - 3 měsíce v zahraničí osobní kontakt: každé pondělí 13:00 - 15:00 na adrese Pelhřimovská 1650, Humpolec místo výkonu práce: Humpolec, Ukrajina, Rusko

Společnost

WATER 4 LIFE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pelhřimovská 1650, 396 01 Humpolec, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WATER 4 LIFE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WATER 4 LIFE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému