Účetní junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Finance Guru s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - účetní junior.

Místo výkonu práce:Hlavní město Praha, Krč Kontaktní osoba: Kratochvílová M., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jedná se o přípravu a zpracování účetních dokladů v účetních programech, jednání s klienty, doplňkové administrativní práce, zaučení možné, výhodou alespoň částečná znalost účetnictví, poř.znalost účetních programů "Pohoda" a " Účto" Kontaktovat telefonicky kontakta e-milem kontakt, denně 9,00 - 20,00hod.

Společnost

Finance Guru s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod višňovkou 1662, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Finance Guru s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Finance Guru s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému