Učitel/ka odborného výcviku ve strojírenských oborech/ pro střední školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání - učitel/ka odborného výcviku ve strojírenských oborech/ pro střední školy.

Požadujeme: Požadujeme: splněné předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., v platném znění, učitel/ka odborného výcviku pro střední školy (oblast strojírenství), bezúhonnost. Znalost programování CNC strojů vítána. Výhody: Stravování ve školní jídelně, možnost dalšího vzdělávání, čerpání různých příspěvků z FKSP Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně v době od 7:00 do 15:00 hod.

Společnost

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Lokalita pracoviště

Nad Ovčírnou II 2528, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel odborných předmětů v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 700 - 25 290 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému