Přípravář truhlářské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HASPO SYSTEM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - přípravář truhlářské výroby.

Místo výkonu práce: Chotíkov 343 Vzdělání: - základní či střední s výučním listem Praxe: - není požadována Pracovní znalosti: - manipulace s materiálem, zkušenost v truhlářské výrobě výhodou -řidičský průkaz sk. B Pracovní dovednosti: -manuální zručnost, fyzická zdatnost, - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, - organizační schopnosti, - flexibilita, - týmová spolupráce, Pracovní náplň: - zavážení materiálu ke strojů, příprava zákázek pro montáž, - příjem materiálu pro výrobní dílnu - práce v truhl. dílně.

Společnost

HASPO SYSTEM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chotíkov, 330 17 Chotíkov (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 200 - 18 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HASPO SYSTEM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HASPO SYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému