PRACOVNÍCI SLUŽEB V ADS ( alternativní doručovací služba)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - pracovníci služeb v ads ( alternativní doručovací služba).

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Kontakt telefonický v době 7:00-16:00hod.Bc. Klára Waischomová č.tel.kontakt, e-mail: kontakt. Náplň práce:doručování novin předplatitelům - noční směny, dohoda o provedení práce. Požadujeme:velmi dobrý zdravotní stav, spolehlivost a pečlivost, aktivní přístup k zadaným úkolům a jejich plnění v požadované kvalitě PP na dobu určitou 1 rok, pracoviště Janáčkova 3160/4, Prostějov

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 63 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému