VĚDECKO-VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Symbiom, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - vědecko-výzkumný pracovník.

Místo výkonu práce: Sázava č.p. 170, 563 01 Lanškroun Požadavky (v ČJ): - vysokoškolské vzdělání - zkušenost s vědeckým výzkumem v oboru biologických věd - anglický jazyk a čínština na komunikativní úrovni - pracovitost, flexibilita, samostatnost, schopnost vést tým Requirements (v AJ): - Higher education - Experience in scientific research in the field of biological sciences - Chinese and English language on communicative level - Diligence, flexibility, independence, ability to lead a team Životopis prosím zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

Symbiom, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sázava 170, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Symbiom, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Symbiom, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému