Kuchaři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Mozaika hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchaři.

Místo pracoviště: - Myšlínská 30, 251 64 Mnichovice Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - ZŠ a MŠ Mozaika hledá kuchaře/kuchařku Požadujeme: - praxi ve školní nebo podobné kuchyni - zájem o zdravou výživu, chuť vařit jídlo v souladu s některými zásadami makrobiotiky a vstřícný přístup ke kolegům i dětem - vyučení v oboru výhodou - možnost práce na plný i zkrácený pracovní úvazek dle dohody Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí, otevřenou komunikaci, spolupracující a přátelský kolektiv. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Životopis s fotografií prosím zašlete na emailovou adresu kontakt

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Mozaika

Lokalita pracoviště

Myšlínská 30, 251 64 Mnichovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Mozaika výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Mozaika o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému