NÁVRHÁŘ/-KA INTERÉRŮ - OTOPNÝCH PLOCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing.Vladimír Koutník - K PROJEKT hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři interiérů - návrhář/-ka interérů - otopných ploch.

NÁVRHÁŘ/-KA INTERÉRŮ - OTOPNÝCH PLOCH - PP na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení, nástup od 1. 5. 2016 - Náplň práce: návrh interiérů s důrazem na umístění otopných příp. chladících ploch a vzduchotechniky - Požadujeme: min. ÚSO vzdělání, znalost AJ vítána - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Ing.Vladimír Koutník - K PROJEKT

Lokalita pracoviště

Librantice 52, 503 46 Třebechovice pod Orebem, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing.Vladimír Koutník - K PROJEKT výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing.Vladimír Koutník - K PROJEKT o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému