Pracovnice pro převoz hotovosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - pracovnice pro převoz hotovosti.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: pan David Javůrek - e-mail: kontakt Specifikace požadavků - náplň práce : -řízení speciálního dodávkového vozidla -bezpečnostní jištění kolegy -zajištění komunikace s operačním střediskem -obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky -dvousměnný provoz s nepravidelným režimem od pondělí do neděle požadujeme: -ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen) -čistý trestní rejstřík -dobrý zdravotní stav -zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D (možno vyřídit po nástupu, nutný minim. věk 21 let) -řidičský průkaz sk. B, (C + profesní průkaz výhodou) -profesní kvalifikace strážný 68-008-E (zprostředkujeme před nástupem) -praxe v řízení v Praze výhodou nabízíme: -perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti -možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace -příspěvek na stravné -příspěvek na údržbu uniformy -příspěvek na pořízení zbrojního průkazu -náborový příspěvek ve výši 5.000 Kč -příspěvek na ubytování ve výši 50% z ceny za ubytovnu -vhodné i pro ženy -hrubá mzda 17.000 - 20.000 Kč/měsíčně -nástup ihned Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce

Lokalita pracoviště

Na Košince 2257, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník detektivní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému