Telemarketingoví operátoři ("Tak trochu jiné volání")

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EDYMAX Holding, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telemarketingoví operátoři ("tak trochu jiné volání").

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: osobně, telefonicky, emailem: Jiráskovo náměstí 10, kontakt(pí Jana Lasztuwková), kontakt Pro našeho významného klienta hledáme možná právě Vás! MŮŽETE SE TĚŠIT NA: Uvolněnou atmosféru Příjemný a přátelský kolektiv Volné víkendy Nové a moderní pracovní prostředí v centru města Nadprůměrné platové podmínky Denní, týdenní, měsíční motivaci Školení, workshopy, vzdělávání zkušenými mentory Možnost profesního růstu Práci na HPP Kávu, čaj, pitný režim k dispozici zdarma Pravidelné soutěže BUDETE MÍT NA STAROST: Telefonickou komunikaci s klienty Oslovování stálých i nových klientů a vyřizování jejich požadavků Emailovou komunikaci UKAŽTE NÁM: Komunikační dovednosti Aktivní, pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem Uživatelskou znalost PC (MS Word, Excel, Outlook) Zkušenosti v oblasti telemarketingu výhodou Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedený e-mail, volejte nebo se zastavte osobně na Edymax Holding a.s., Jiráskovo náměstí 10, Ostrava.

Společnost

EDYMAX Holding, a.s.

Lokalita pracoviště

Jiráskovo náměstí 159, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EDYMAX Holding, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EDYMAX Holding, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému