STRÁŽNÝ - DETEKTIV (V OBCHODECH S POTRAVINAMI)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RP - security, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný - detektiv (v obchodech s potravinami).

Náplň práce: - ostraha obchodů s potravinářským a módním zbožím (Tesco a HM) - 12hodinový směnný provoz - práce v obleku/uniformě - stabilní zaměstnání na dobu neurčitou, možné také jako DPP (brigáda) Očekáváme: - spolehlivé, odpovědné a slušné jednání - chuť pracovat - čistý trestní rejstřík - minimální dosažené vzdělání - základní, příp. výuční list - certifikát profesní kvalifikace Strážný výhodou, ne podmínkou Nabízíme: příspěvek na bydlení (ubytovna) První kontakt pouze na tel. kontakt(Po-Pá od 8:00 do 20:00 hod.) nebo na e-mail: kontakt.

Společnost

RP - security, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Písek, Písek (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RP - security, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RP - security, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému