Operátor call centra prodeje služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STABIL ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra prodeje služeb.

místo výkonu: Chrudim kontakt: Pešek, tel.: kontakt TELEFONNÍ OPERÁTOR My Energy spol. s.r.o Preferujete kancelářskou práci v čistotě a pohodlí? Chcete se stále učit něco nového? Staňte se součástí našeho pracovního týmu a ukažte co je ve Vás! Pracovní náplň telefonního operátora: - Nabídky a cenové kalkulace po telefonu dle požadavků zákazníka - Zavádění efektivního prodejního konceptu - Zadávání do informačního systému - Telefonické verifikace smlouvy - Retenční nabídka po telefonu Co našim telefonním operátorům nabízíme: - Fixní plat 12.500 - 25.000 Kč - Mobilní telefon s firemním tarifem - Možnost osobního a profesního růstu - Možnost zaškolení, prostor k sebezdokonalování Co od telefonního operátora očekáváme: - Zodpovědnost, spolehlivost - Základní znalost IT – skenování, email - Pokročilou znalost MS OFFICE – Excel - Příjemné a reprezentativní vystupování - Výborné komunikační a prodejní dovednosti Kontakt: Stabil Energy s.r.o. Lukáš Pešek, obchodní ředitel Na Lánech 764, Litomyšl 570 01 Email: kontakt Tel: kontakt Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem poskytnutí zaměstnání.

Společnost

STABIL ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 4, 537 01 Chrudim 1 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STABIL ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STABIL ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému