Kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FARIA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor kvality.

Náplň práce: kontrola kvality plastových dílců pro automobilový průmysl vč. opracování nálitků keramickými noži či začištění brusným rounem. Zaměstnanecké výhody: doprava na místo práce z Plzně zajištěna či hrazen příspěvek na dopravu. Odměny za produktivitu, motivační program společnosti. První kontakt telefonicky od 8:00-16:00 nebo e-mailem.

Společnost

FARIA spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Politických vězňů 676, 345 62 Holýšov (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FARIA spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FARIA spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému