TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WOCO STV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog / technoložka výroby.

TECHNOLOG/žka VÝROBY Chcete se seznámit s různými výrobními technologiemi?Láká vás automobilový průmysl? Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? * VŠ nebo SŠ technického směru * Vyznáte se v technické dokumentaci * Nebojíte se komunikace a chcete se učit novým věcem * Umíte pracovat s programy MS Office * Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a chcete * Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem * Jste samostatní a umíte si dobře zorganizovat svoji práci * Oceníme vaše zkušenosti z oboru technologie Co vás čeká? * Doprovod a tehcnické zajištění výroby * Zavádění nových výrobků do série * Komunikace s externími dodavateli a zákazníky * Vytváření technické dokumentace * Podpora při zpracovávání reklamací Co vám můžeme nabídnout? * Umožníme vám vzdělávání, rozvoj na pozici i kariérní postup - záleží na vaší šikovnosti * Vaše práce bude různorodá a kreativní * Zdokonalíte se v cizích jazycích * Můžete navštěvovat dceřiné společnosti skupiny WOCO nebo naše zákazníky po celém světě * Poskytneme vám firemní benefity - roční odměny, 25 dní dovolené, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na stravování, jazykové kurzy na pracovišti * Pozveme vás na firemní akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky V případě zájmu o pozici nám prosím pošlete Váš životopis.

Společnost

WOCO STV s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WOCO STV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WOCO STV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému