správkyne/správce informačních a komunikačních systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - správkyne/správce informačních a komunikačních systémů.

místo výkonu práce: Dittrichova č.p. 329/17 Nové Město ,120 00 Praha 2 kontaktní osoba: Hofštetrová Naděžda, tel.: kontakt. Zkušenosti s administrací MS Windows Server 2003, 2008, 2012. Zkušenost s administrací MS Exchange Server, MS Share Point. Zkušenost s administrací sítí, TCT/IP, DNS, DHCP, Routing. Instalace SW,HW. Správa aplikací VEMA,ASPI,JASU,eSPIS ICZ.

Lokalita pracoviště

Dittrichova 329, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 440 - 24 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému