Pracovník/ce úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - pracovník/ce úklidu.

Místo výkonu práce: Na Mlýnici 203/5, Ostrava - Přívoz Kontakt: kontakt, kontakt Upozornění V případě Vašeho zájmu zasílejte na uvedený e-mail životopis s motivačním dopisem, ne telefonicky. V případě našeho zájmu, Vás budeme sami kontaktovat. Informace Pracovní pozice pracovnice úklidu v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem pro chronicky duševně nemocné osoby. Platové zařazení: 2. pl. třída, stupeň 9 pro všechny pracovníky . Pracovní poměr na doba neurčitou se uzavírá nejdříve po roce zaměstnání. Požadavky: Minimálně 3 roky praxe v pobytovém zařízení sociální služby. Znalost problematiky dávkování a používání dezinfekce v sociálních službách. Schopnost samostatné i týmové práce. Zaměstnanecké výhody: FKSP

Společnost

Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Na Mlýnici 203, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 220 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému