obsluha stroje v mlékárenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRAN SASSO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci mléčných produktů - obsluha stroje v mlékárenské výrobě.

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - ZŠ vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt, nebo poštou na adresu firmy GRAN SASSO s.r.o., U mlékárny 1020, 76861 Bystřice pod Hostýnem.

Společnost

GRAN SASSO s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Mlékárny 1020, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 71 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRAN SASSO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRAN SASSO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému