Autoelektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Autodoprava Hod s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - autoelektrikář.

Náplň práce : - kontroly vozidel, přívěsů a návěsů v oblasti elektroinstalací a osvětlení - diagnostika a opravy závad v elektroinstalacích vozidel - diagnostika a opravy závad v elektroinstalacích hydraulických čel - montáže a demontáže sledovacích systémů, autorádií a dalšího příslušenství Požadujeme : - chuť a ochota učit se novým věcěm - samostatnost, odpovědnost a spolehlivost Nabízíme : - jistotu a zázemí stabilní české společnosti - motivující finanční ohodnocení - pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost seberealizace Nástup možný ihned

Lokalita pracoviště

K Hrušovu 292, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Autoelektrikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autodoprava Hod s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Autodoprava Hod s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému