Technik automatizovaného skladování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - technik automatizovaného skladování.

Pro našeho zákazníka, stabilní evropskou společnost hledáme uchazeče: TECHNIK automatizovaného skladování s vyhl. 50 § 6 Zabezpečuje provozuschopnost automatizovaného chodu skladových technologií umístěných v chladovém prostředí i ve výškách, v patrech Zabezpečuje provozuschopnost vybavení objektů – vzduchotechnika, kotelna, EPS a další Zabezpečuje prohlídky zařízení, jedná s externími dodavateli technologií o servisu, náhradních dílech apod. Požadujeme: Vyučen elektro a praxe na podobné pozici Čtení výkresové dokumentace, práce v systému SAP Vhodný uchazeč musí být zručný, odpovědný za svoji práci, samostatný, schopen učit se nové věci Ochota pracovat v nepřetržitém provozu dle předem nastaveného směnného kalendáře odpovídající ohodnocení bude představeno, firemní benefity a náborový příspěvek na přestěhování či změnu zaměstnání Vhodné pro uchazeče na dojezd z lokalit Kladensko, Slánsko, Kralupsko, Praha západ nebo se přestěhovat za prací Kontakt: Hana Šímová – vedoucí pobočky personální společnosti Humares s.r.o. kontakt, tel kontakt Ozveme se obratem všem vhodným uchazečům, prosím, věnujte pozornost dobře sestavenému životopisu

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Osvoboz. pol. vězňů 570, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému