Technik pro strojovnu chlazení - Kladensko

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - technik pro strojovnu chlazení - kladensko.

Zabezpečuje provozuschopnost chladících technologií (kompresory, čerpadla, tlakové nádoby, el. rozvody strojoven chlazení) Spolupracuje s generálním dodavatelem servisu, provádí běžné údržby dle předem nastavených postupů, při nepředvídatelných poruchách reaguje dle předem známých pokynů a hlášení Požadujeme: Vyučen v oboru elektro – vyhláška 50 § 6, orientace ve výkresové dokumentaci výrobního zařízení Praxe na podobné pozici PC MS Office Vhodný uchazeč musí být zručný, odpovědný za svoji práci, samostatný a schopen učit se nové věci ochotný pracovat v nepřetržitém provozu dle předem nastaveného směnného kalendáře odpovídající ohodnocení bude představeno, firemní benefity a náborový příspěvek na přestěhování či změnu zaměstnání Vhodné pro uchazeče na dojezd z lokalit Kladensko, Slánsko, Kralupsko, Praha západ nebo se přestěhovat za prací Kontakt: kontakt, tel kontakt

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Osvoboz. pol. vězňů 570, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému