Montér/ka lehkých konstrukcí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OTK systém s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí - montér/ka lehkých konstrukcí.

Místo výkonu práce:Stavby po celé ČR Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Společnost OTK systém s.r.o. poskytuje služby v oblasti požárního odvětrávání objektů. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme zařízení pro odvod tepla a kouře a střešní světlíky. Pracovní náplň: - montáž lehkých konstrukcí na stavbách po celé ČR Požadavky: - odpovědnost - časová nezávislost - vysoké pracovní nasazení - schopnost práce ve výškách Nabízíme: - práce v expandující společnosti - zajímavou a odpovědnou práci s možností profesního rozvoje - odpovídající platové ohodnocení - cestovní náhrady 20.000 – 30.000,- Termín nástupu: nástup možný ihned Plat: nadstandartní finanční ohodnocení

Společnost

OTK systém s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šenov, Šenov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montér v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montéři kovových konstrukcí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OTK systém s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OTK systém s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému