Pracovník v asijském fastfoodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Viet Van Bui hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovník v asijském fastfoodu.

Upozorňujeme uchazeče s doporučenkami, že je nutný nejprve telefonní kontakt - zaměstnavatel není na místě trvale přítomen. Jedná se o asijský fastfood GUTY nacházející se v OC CENTRAL Kladno. Hlavní pracovní náplní je práce s registrační pokladnou a případná výpomoc v kuchyni, dle potřeb zákazníků a vedoucího prodejny. Požadujeme: čistotu, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, přátelskou povahu v rámci udržení příjemného pracovního klimatu. Praxi nepožadujeme (pracovník bude zaškolen). Provoz je od 9.00 do 21.00 hod. (krátký - dlouhý týden), případně dle domluvy. Nabízíme: přátelský kolektiv, stravovací výhody v rámci podniku. Kontakt nejlépe e-mailem s přiloženým životopisem

Společnost

Ing. Viet Van Bui

Lokalita pracoviště

Petra Bezruče 3388, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Viet Van Bui výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Viet Van Bui o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému