Technik/technička/rozpočtář/ka střešních krytin a střešních konstrukcí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BIOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - technik/technička/rozpočtář/ka střešních krytin a střešních konstrukcí.

Pozice: technik/technička/rozpočtář/ka střešních krytin a střešních konstrukcí Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání (dřevařské konstrukce, popř. pozemní stavby) - řidičské oprávnění sk. B - znalost práce na PC (MS Office, AutoCad, nebo Spirit) MiTek výhodou - odolnost vůči stresu, ochota učit se, osobní zodpovědnost, časová nezávislost Pracovní náplň: - zpracování návrhů příhradových střešních konstrukcí, rozpočty krytin a tesařských konstrukcí. - příprava výrobní a montážní dokumentace. - zaměřování a kontrola staveb. - jednání se zákazníky a projektanty. Zaměstnanecké výhody: nadstandardní osobní ohodnocení Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč. Kontakt: Helebrant Tomáš Mgr., e-mail: kontakt Místo výkonu práce:BIOS s.r.o., U Pivovaru č.p. 1898, Dobříš

Společnost

BIOS s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Pivovaru 1898, 263 01 Dobříš, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BIOS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BIOS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému