Telefonní operátor(ka) - konzultant(ka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Derix s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor(ka) - konzultant(ka).

Derix s.r.o. je za loňský rok 3. největší zprostředkovatel služeb FreeSAT satelitní televize v České republice a pro posílení našeho týmu hledáme kandidáta(ku) na pozici Telefonní konzultant(ka) - operátor(ka). Požadujeme: - příjemný hlasový projev bez vad řeči - základní znalost práce na PC - chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se - aktivní přístup k práci, nadšení - prodejní zkušenosti a praxe jsou výhodou, ne podmínkou Nabízíme: -hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, ale také brigádu - pružnou pracovní dobu po - pá : 6 hodin - 8:00-14:30 hod. 8 hodin - 8:00-16:30 hod. - fixní plat + motivující bonusový systém - počáteční i průběžné školení komunikačních a prodejních dovedností zdarma - soutěže o zajímavé ceny - vhodné pro ženy na MD, zdravotně postižené - práce v přátelském týmu a příjemném pracovním prostředí Informace k pozici: Náplní práce je telefonický kontakt se zákazníky z přidělené databáze, prezentace služeb FreeSAT a uzavírání objednávek. Nasloucháme zákazníkům a hledáme pro ně nejvhodnější řešení. Práce je vhodná i pro absolventy, či pro držitele průkazu ZTP. I bez dosavadní praxe, či zkušeností, z Vás díky propracovanému školícímu systému uděláme profíka v oblasti telemarketingu. Pro více info volejte: kontakt

Společnost

Derix s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tyrše a Fügnera 1892, 568 02 Svitavy 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Derix s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Derix s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému