HTML/CSS kodér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AstrumQ Interactive, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - html/css kodér/ka.

Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte od 10 do 18 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt (životopis či jiné portfolio) AstrumQ Interactive, s.r.o. hledá nové posily do malé české společnosti v Ostravě. Baví Vás vývoj aplikací? Zajímáte se o nové technologie? Spolupracujte s námi! Byli jsme oceněni v soutěži Vodafone Firma roku 2015 a patříme mezi 10 nejlepších firem v Moravskoslezkém kraji. Hledáme kodéra, který bude zvládat následující: " dobrá znalost HTML a CSS " dobrá znalost OOP " zkušenost s redakčními systémy výhodou (WordPress, Open Cart, Joomla) " znalost LESS/Stylus a Javascriptu, jQuery výhodou " samostatnost, zodpovědnost a logické myšlení kontakt Zaměstnanecké výhody: spolupráce na významných projektech pro klienty z celého světa, prostor pro osobní růst a týmovou spolupráci, stolní fotbálek a další.

Společnost

AstrumQ Interactive, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Studentská 6202, 708 00 Ostrava 8 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AstrumQ Interactive, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AstrumQ Interactive, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému