Strojírenský kovodělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - strojírenský kovodělník.

Nabízíme práci na pozici Strojírenského dělníka v Českých Velenicích. Náplň práce: - obsluha jednoúčelových strojů - práce na lisovně - montáž komponentů - manipulace s materiálem Požadované dovednosti: - vyučení nebo praxe ve strojírenské výrobě - důslednost a technická zdatnost - samostatnost - zodpovědný přístup k práci - manuální zručnost Nabízíme: - nástup možný ihned po absolvování lékařské prohlídky - možnost ubytování - práci vhodnou spíše pro muže - při šikovnosti profesní postup - stabilní dobře ohodnocenou práci na hlavní pracovní poměr - zajímavé finanční ohodnocení - os. ohodnocení až 30%, měsíční prémie za docházku - závodní stravování - příspěvek na dopravu mimo zajištěnou trasu – z JH a N. Bystřice zdarma - příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké výhody V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na kontakt. Do předmětu uveďte Strojirensky delnik, kod C56113.

Lokalita pracoviště

České Velenice, 378 10 České Velenice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému