Vrt mistr/ová - vrtař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká vrtná s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Horníci v uhelných dolech (převážně ruční) - vrt mistr/ová - vrtař/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava Zasílat životopisy, případně telefonický kontakt od 8.00 do 17.00 hod. kontaktp. Hořínek. Přijmeme na PP vyučeného vrtaře/ku v oboru, příp. zámečníka, horníka, výhodou řidičský průkaz sk. C, podmínkou dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Po osvědčení pracovní morálky možnost PP na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: Prémie.

Společnost

Česká vrtná s.r.o.

Lokalita pracoviště

Listopadová 295, 718 00 Ostrava 18, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká vrtná s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká vrtná s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému