Tester / vývojář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - tester / vývojář.

Náplň práce: - kontrola a sledování termínů s plánem - správa a kontrola databázových systémů; kontrola návodů a 2D dokumentace - korekce technických popisů, plánování zkoušek a měření, sledování analýz konkurence - plánování a technické specifikace jednotlivých dílů; schvalování vzorků a technické dokumentace; evidence a kontrola; kontrola předsériových a sériových změn - sledování funkčnosti komponent a závad, diagnostika a plánování zkoušek - spolupráce s ostatními odděleními Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - znalost AJ nebo NJ výhodou - technické a logické myšlení - zájem o automobilový, letecký, strojírenský průmysl - ochotu učit se novým věcem a stále na sobě pracovat; flexibilitu - zkušenost s elektro nebo elektromobily vítána Nabízíme Vám: - práci pro renomované zákazníky, možnost práce v zahraničí, individuální finanční ohodnocení, odborný i pracovní růst (školení, semináře), příjemné pracovní prostředí, firemní bonusy

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Střední 57, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B E K O Engineering, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému