PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - pracovník kontroly kvality.

Místo pracoviště: LIBEREC a okolí - doprava zajištěna Nástup: IHNED Pracovní poměr: DPČ, poté možný přechod na HPP Náplň práce: * fyzicky náročnější práce * kontrola a třídění dílců podle stanoveného písemného postupu * dodržovaní stanoveného času a normy práce * předávání výsledků práce nadřízenému Požadavky: - zodpovědnost - vámi nahlášené směny týden dopředu nelze měnit, ani se nedostavit - přesnost, soustředěnost, dobrý zrak (součástí výběru zaměstnanců je absolvování testu zaměřeného na schopnost třídit, kdy je dobrý zrak základním předpokladem) Benefity: - mzda 85-105 Kč/hod - příplatky za směnný režim - možnost plánovat směny na týden dopředu - po 3 měsících smlouva na hlavní pracovní poměr Hlásit se telefonicky nebo osobně v kanceláři v Pražské ulici 893, Liberec

Lokalita pracoviště

Švermova 268, 460 10 Liberec 10 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému