Montážní technik klimatizací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3E - klima, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - montážní technik klimatizací.

Kontakt předem: Stuchlová Nikola, tel.: kontakt(8:00 - 14:00), e-mail: kontakt Požadavky: pečlivost, ochota pracovat, samostatnost, vhodné i pro absolventy, řidičský průkaz sk. "B" podmínkou, praxe v pájení měděných trubek výhodou. Náplň práce: montáž/demontáž klimatizačních jednotek, vzduchotechniky, tepelných čerpadel (servis a údržba). Zaměstnanecké výhody: firemní telefon.

Společnost

3E - klima, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeň 1, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3E - klima, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3E - klima, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému